Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

Geleneksel EfesanPort İftar Yemeği’nde Bir Araya Geldik...

Efesanport Limanı’nda denize karşı kurulan masalarda bir araya gelen Efesanport ailesinin iftar yemeğine Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Nüfus Müdürü Hasan İstif, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Murat Babaoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Kerim Büyükgöz, Dilovası Belediyesi Meclis üyeleri Recep Laç, Cemil Daşdemir, Halit Ekici, Hamit Topçi, Kadir Teke, Hatice Tuzcu, Efesan Grup ve Efesanport Liman yönetimi, çalışanları ve aileleri katıldı.

İftar programının açılış konuşmasına terör saldırılarında şehit olan asker ve emniyet görevlilerine Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyerek başlayan Liman İşletmesi Genel Müdürü İlker Tuncer, “İftar sofraları sadece yemek sofraları değildir. Oruç nasıl sadece aç kalmak değilse, iftarda yalnızca yemek değildir. İnsanların zamanla birbirinden uzak kaldığı çağımızda bağlarımızın güçlenmesine ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmaktır” dedi.

Kadir Efe’de yaptığı konuşmada “ekip arkadaşlarımızla böyle güzel bir ayda  birarada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah bundan sonra da ailelerimizle bir arada olmanın mutluluğu içerisinde hep birlikte daha çok bir araya geleceğiz. Bugün burada teşvik belgesi alan arkadaşlarımıza ve diğer çalışma arkadaşlarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca bu akşam bizi yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize de katılımlarından dolayı da teşekkür ediyorum.”dedi.

İftar yemeği sonrası Efesan Grup ve Efesanport yönetimi tarafından çalışanlarına kıdem teşvik belgeleri ve ödülleri verildi.