Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

 

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, son on yılın verilerine bakıldığında ekonomideki genel büyümeyi de aşan bir performans göstermiştir.

Öteden beri gayrimenkul sektöründe var olan Efesan Grup, sanayide kazandığı bilgi birikimi ile tecrübesini de birleştirerek Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’nin tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Efektif Gayrimenkul, kalite odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini artırarak gayrimenkul geliştirme sektörünün önemli firmalarından biri olma amacıyla hareket etmektedir.

Mimari tasarımdan ödün vermeden İstanbul Kağıthane’de geliştirdiği, “Blox Haliç” konut projesinin birinci (3 blok, 62 daire) ve ikinci etabının (4 blok, 92 daire) teslimlerini tamamlayan Efektif Gayrimenkul, aynı bölgede Blox Haliç konut projesi konseptini uygulayacağı çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Ömerli’de projesiyle sektörde fark yaratacak doğal yaşama önem veren komşuluk ilişkilerini öne çıkaran mahalle ve sokak tasarımları ile müstakil villa, ikiz, sıra ev ve apartman yapıları için arsa, proje geliştirme ve araştırma çalışmaları yürütülmektedir.


demircelik   Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Caddesi, Abacı Latif Sokak, 
  No: 26/8, 34357 Maçka / Beşiktaş / İstanbul

  Tel: 0 212 288 70 70 (Pbx) Faks: 0 212 288 70 78