Google

 E-Bültenlerimiz

KATALOGLARIMIZ

dokuman


Kurumsal kataloglarımızı
görmek için tıklayınız

 

Efesan Grup’un uzun yıllardır edindiği bilgi birikimini ve yatırım gücünü taahhüt sektöründe de kullanmaya karar vermesiyle faaliyete başlayan Efeska İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş., üstlendiği bütün projelerde kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeden söz verdiği zamanda aldığı projelerinin teslimini gerçekleştiren seçkin bir firmadır.

Değişken parametresi çok olan inşaat sektöründe verilen sözleri yerine getirmek için iyi bir planlama, sıkı iş disiplini, tecrübe ve hızlı karar alma yeteneğine sahip olmak gerekmektedir. Efeska, tecrübe ile dinamizmi harmanlamış, etik anlayışı, seçkin çalışan ve yönetici kadrosuyla, üst düzeyde müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

İş merkezleri ve konutların inşası ile eski tarihi yapıların özenli restorasyon ve renovasyonlarını üstlenmeyi; özel ve nitelikli eserleri yaşam ve kültür dünyasına katmayı misyon edinen Efeska, Garanti Bankası’na ait İstanbul İstiklal Caddesi’ndeki SALT Sanat Galerisi’nin restorasyon ve güçlendirme projesini 2011’de tamamlamış, hemen arkasından Yılmaz Ulusoy Holding’e ait İstanbul Karaköy Bankalar Caddesi’ndeki eski Sümerbank Binası’nın güçlendirme ve restorasyon işini üstlenmiş, 2012 yılı ortasında projeyi başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir.

2011 yılında üstlenilen ve GAP İnşaat tarafından devam ettirilen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında, Tarlabaşı dönüşüm projesinin birinci etabının güçlendirme ve restorasyon çalışmaları da 2012 yıl sonu itibariyle teslim edilmiştir.

Ayrıca Hollanda menşeli Vastned Yatırım Şirketi’ne ait İstanbul İstiklal Caddesi’nde bulunan Hasanbey Apartmanı’nın ve Sirkeci’de bulunan Bahçıvan Turizm’e ait Vakıf Han, Bahçıvan Han ve Tuncay Han binalarının güçlendirme ve restorasyon projeleri çalışmaları devam etmektedir. Bunun yanında, T.C. Dışişleri Bakanlığı Moğolistan Ulan Bator Büyükelçiliği’ne ait hizmet ve ikamet binalarının anahtar teslim yeniden yapım işleri de Efeska’nın projeleri arasında yer almaktadır.

demircelik   Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Caddesi, Abacı Latif
  Sokak, 
No: 26/8, 34357 Maçka / Beşiktaş / İstanbul
  Tel: 0212 288 70 70 (Pbx) Faks: 0212 288 70 78